Hotele i sale konferencyjne: Mazowieckie

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Zapewne trafiłeś tutaj, szukając recenzji konkretnego hotelu, który planujesz wynająć. Zachęcamy jednak do przeczytania ocen także innych hoteli z tego województwa. Być może nasze opinie zweryfikują to, co przeczytałeś na stronach internetowych – wizytówkach konkretnych hoteli.  Porównaj 3-4 hotele (nawet te, o których wcześniej nie myślałeś) i dopiero wtedy podejmij świadomą decyzję.
Wszystkie nasze opisy stworzyliśmy na podstawie naszych pobytów w recenzowanych obiektach – gdy realizowaliśmy tam spotkania integracyjne lub  gry team building.
Nazwa hotelu
kliknij nazwę aby przeczytać recenzję
 Miasto  Standard***  Wielkość*  Lokalizacja**
Warsaw Plaza Hotel Warszawa komfortowy duży w mieście
Pałac Mała Wieś okolice Grójca luksusowy średni cicha okolica
Różany Dwór Skrzeszew komfortowy mały cicha okolica/plener/ na obrzeżach miasta
Four Points by Sheraton Warszawa komfortowy duży w mieście
Artis Loft Mszczonów średni średni przy drodze ekspresowej
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Promenada Białobrzegi średni średni cicha okolica i plener
Hit Warszawa Praga  skromny  średni  w mieście
4 Żywioły Falenty średni średni cicha okolica
Arche Hotel Krakowska Warszawa luksusowy duży w mieście
Talaria Resort&SPA Trojanów luksusowy średni cicha okolica
Noce i dnie  Konstancin – Jeziorna  komfortowy  kameralny  cicha okolica
Pałac Łochów Łochów  średni  duży  cicha okolica
Dworek nad Pilicą Nowe Miasto  komfortowy  średni  na obrzeżach miasta
Boss Warszawa  średni  duży  przedmieścia
Sielanka  Warka  średni  średni  cicha okolica i plener
Marina Diana  Białobrzegi nad Zalewem Zegrzyńskim  średni/komfortowy  średni  cicha okolica
Z- Hotel Business & Spa  Otwock  komfortowy  średni  w mieście
Pałac Jabłonna  Jabłonna  średni  średni  cicha okolica
Narvil  Serock  luksusowy  duży  cicha okolica
Villa Holiday Park  Warszawa  nieco poniżej średniego  duży  przy drodze przejazdowej
Klub Arco  Warszawa  nieco poniżej średniego  brak miejsc noclegowych  blisko centrum miasta
Ossa  k. Rawy Mazowieckiej  b. komfortowy  b. duży  cicha okolica
Kawallo  Słubice k. Płocka  komfortowy  średni  cicha okolica
Pałac Palczew  k. Warki  średni  kameralny  cicha okolica
Hotel 500  Zegrze  średni  duży  przy trasie
Klub Mila  Zegrzynek  średni  średni  cicha okolica
Pan Tadeusz  Serock  komfortowy  średni  cicha okolica
Warszawianka  Jachranka  luksusowy  b. duży  cicha okolica
Holiday Inn  Józefów  luksusowy  duży  cicha okolica
Ośrodek Szkoleniowo- Wypoczynkowy Exploris  Serock  skromny  duży  pod miastem
Afrodyta Business & SPA  Tartak Brzózki k. Radziejowic  luksusowy  średni  cicha okolica
Kuźnia Napoleońska  k. Sochaczewa  średni  duży  przy trasie
Mercure Warszawa Airport  Warszawa  komfortowy  duży  w mieście
Exploris Koszelówka  k. Płocka  skromny  średni  cicha okolica
Manor House  k. Radomia  luksusowy  średni  cicha okolica
Pałac Radziejowice  Radziejowice  skromny  średni  cicha okolica
Windsor Palace Hotel & Conference Center  Jachranka k. Warszawy  komfortowy  duży  cicha okolica
 Pałacyk Otrębusy  Otrębusy k/Warszawy  komfortowy  średni  przy trasie
Gościniec Wiecha  Kawęczyn k. Grójca  skromny  kameralny  poza miastem
Pałac Łuszczewskich  Leszno k. Błoni  skromny  średni  cicha okolica
Leśny Dwór  Skaryszew k.Radomia  średni  kameralny  przy trasie
Lawenda ParkHotel  Serock  skromny  średni  cicha okolica
Airport Hotel Okęcie Warszawa komfortowy duży w mieście

Legenda:

  • Wielkość hotelu*: rozróżniamy w naszym blogu  obiekty wielkości kameralnej (do ok. 40 miejsc),  średnie (40-150 miejsc)  i duże (powyżej 150 miejsc):  
  • Charakter lokalizacji**:  wyróżniamy trzy typy lokalizacji: w mieście / przy ruchliwej trasie / cicha okolica i plener
  • Standard***:  skromny (ekonomiczne obiekty klasy jedno i dwugwiazdkowej lub zbliżone)  / średni (hotele trzygwiazdkowe i zbliżone) / luksusowy (hotele klasy czterogwiazdkowej, pięciogwiazdkowej i podobnej – jednak nasza ocena nie musi być tożsama z faktyczną ilością gwiazdek, wynika z naszej oceny infrastruktury hotelowej)  

W niniejszym portalu trenerzy Training Projects opisują obiekty konferencyjne posiadające infrastrukturę kongresową na eventy korporacyjne, wykłady czy szkolenia team building. Rekomendują, albo też odradzają, w zależności od swoich doświadczeń z tym obiektem. Piszemy bowiem wyłącznie o ośrodkach, które odwiedziliśmy osobiście, przygotowując tam treningi zamknięte, eventy motywacyjne, lub szkolenia team building. Opublikowane w tym miejscu opinie są typowo subiektywne i odzwierciedlają tylko i wyłącznie nasze osobiste odczucia po wizycie w obiekcie.