Hotel Artis Loft, Mszczonów, mazowieckie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Konferencyjny hotel średniej klasy, ulokowane bezpośrednio przy drodze ekspresowej z Piotrkowa Trybunalskiego do Warszawy na przedmieściach Mszczonowa. Nowy i schludny, ale niezbyt przyjazny do prowadzenia szkoleń.

Mimo, że zajęcia prowadziło tam dwoje naszych trenerów, oboje uznali że mimo profesjonalnego wykończenia, architekt nie powinien zaliczać tego obiektu do swoich najbardziej udanych dzieł.

Ocena pokoi

Pokoje duże i przestronne. Wyposażone w nowoczesnym acz surowym klimacie, w typowym trzygwiazdkowym standardzie, w estetyce przypominającej poprzemysłowy loft. Łazienka duża, dobrze wyposażona. W pokoju czajnik i możliwość przygotowania kawy rozpuszczalnej lub herbaty, małe biurko i duże łóżko małżeńskie bez możliwości rozdzielenia go na dwie jedynki. Podczas naszego pobytu wyczuwalny był silny zapach papierosów w łazience – obsługa nie zniwelowana go po poprzednim gościu.

Ocena sal konferencyjnych

Hotel ma cztery sale konferencyjne. Na parterze jedna duża, widna (spore okna) i przestronna – zdolna pomieścić około 70 osób i mająca bezpośrednie wyjście do tylnego ogrodu. W sali podłoga z paneli ceramicznych (generuje pogłos), rzutnik w suficie i opuszczany ekran.

Obok dużej sali ulokowano dwie mniejsze –  każda z nich zdolna pomieścić kilkanaście osób. Niestety obie także z ceramiczną podłogą. Przez brak okien obie są nieco klaustrofobiczne.

Na piętrze znajduje się czwarta sala szkoleniowa – dla grup około 20 do 25 osób. Ma przeszkloną jedną ze ścian i także ceramiczną podłogę. Do tej sali dobudowano tylko jedną koedukacyjną toaletę, w której jest tylko jeden sedes. Najbliższe sąsiednie toalety są dwa piętra niżej – a prowadzą tam tylko dwie wolne windy (schody ewakuacyjne poprowadzone bardzo okrężną drogą). Należy się więc spodziewać, że w górnej sali kłopotem będą kolejki do toalety podczas przerwy kawowej.

Ocena obsługi

Obsługa bardzo nierówna – na przykład podczas naszego pobytu pracownik konferencyjny komunikował wszystko szybko i sprawnie, ale wieczorem recepcjoniści podawali nam mylne informacje o dostępności sal i nie przekazali pozostawionej informacji do obsługi konferencyjnej.

Plener

Hotel ma tylny ogród, jednak zdecydowanie nie nadaje się on do zajęć plenerowych, choć teoretycznie trawnik umożliwia prowadzenie zajęć dla 3- 4 grup integracyjnych.  Kłopotem jest hałas ciężarówek z drogi ekspresowej i niezbyt przyjemny zapach wyziewów z okolicznej fabryki. Oba minusy odbierają całą przyjemność z pobytu w ogrodzie. Nie rekompensuje tego nawet wiata i namiot, które ułatwiają schowanie się przed słońcem czy deszczem.


Wielkość hotelu*: średni

Charakter lokalizacji **: przy drodze ekspresowej

Standard ***: średni

Komentarze wyłączone.