Hotele i sale konferencyjne: Dolnośląskie

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Zapewne trafiłeś tutaj, szukając recenzji konkretnego hotelu, który planujesz wynająć. Zachęcamy jednak do przeczytania ocen także innych hoteli z tego województwa. Być może nasze opinie zweryfikują to, co przeczytałeś na stronach internetowych – wizytówkach konkretnych hoteli.  Porównaj 3-4 hotele (nawet te, o których wcześniej nie myślałeś) i dopiero wtedy podejmij świadomą decyzję.

Wszystkie znajdujące się tutaj recenzje powstały na podstawie naszych pobytów w recenzowanych obiektach – gdy prowadziliśmy tam spotkania integracyjne lub zabawy team building.

Nazwa hotelu
kliknij nazwę aby przeczytać recenzję
Miasto Standard*** Wielkość* Lokalizacja**
Adam&SPA Kudowa-Zdrój komfortowy średni w cichej okolicy
Q Hotel Plus Wrocław Bielany Bielany Wrocławskie luksusowy duży przy ruchliwej trasie
Hotel Las Piechowice średni duży cicha okolica
Pałac Wojanów k. Jeleniej Góry komfortowy średni cicha okolica
Winnice Jaworek Miękinia średni kameralny przedmieścia
System Wrocław skromny duży w mieście
 Ptak  Wrocław  średni kameralny  w mieście
GEM Wrocław komfortowy średni przedmieścia
InVite  Wrocław  komfortowy  średni  cicha okolica
 Hotel & Medi – SPA Biały Kamień  Świeradów-Zdrój  komfortowy  średni  obrzeże miasta
 Wodnik  Wrocław średni kameralny  w mieście
 Wieniawa  Wrocław  skromny  duży  w mieście
 Śląsk  Wrocław  średni  średni  w mieście
 Zamek Książęcy  Oleśnica  skromny  średni  w mieście
 Ami  Wrocław  skromny  kameralny  w mieście
Zamek Topacz k. Wrocławia (Ślęza) wysoki komfort, choć nie luksusowy średni piękna, cicha okolica
Mercure Wrocław luksusowy duży miasto
Dworek pod Herbem Milicz średni kameralny cicha okolica
Pałac Staniszów k. Jeleniej Góry średni kameralny cicha okolica
Dębowy Bielawa średni średni cicha okolica
Niemcza Niemcza średni średni cicha okolica
Uroczysko Siedmiu Stawów Gola Dzierżoniowska k. Niemczy komfortowy średni cicha okolica
Pałac Krobielowice Krobielowice średni/skromny mały cicha okolica
Pałac Wojanów k. Jeleniej Góry luksusowy duży cicha okolica
Zamek na Skale Lądek Zdrój luksusowy średni cicha okolica
Pałac Wiechlice Szprotawa średni średni cicha
Wena Psary pod Wrocławiem komfortowy średni przy trasie
Jasek Psie Pole komfortowy duży przy trasie
Villa Bergera Dzierżoniów średni kameralny przy trasie
Trzebnica Trzebnica komfortowy średni na przedmieściach
Irena Eris Polanica Zdrój luksusowy średni w cichej okolicy
Haston Wrocław komfortowy duży w mieście, przy trasie
Fryderyk Duszniki Zdrój komfortowy kameralny w cichej okolicy
Pałac Brzeźno Brzeźno k. Wrocławia średni średni cicha okolica
Pałac Brzezina Brzezina komfortowy kameralny w parku
Platinum Palace Wrocław leksusowy średni w mieście
Ibis Centrum Style Wrocław średni średni w centrum

Legenda:

  • Wielkość hotelu*: rozróżniamy w naszym blogu  obiekty wielkości kameralnej (do ok. 40 miejsc),  średnie (40-150 miejsc)  i duże (powyżej 150 miejsc):  
  • Charakter lokalizacji**:  wyróżniamy trzy typy lokalizacji: w mieście / przy ruchliwej trasie / cicha okolica i plener
  • Standard***:  skromny (ekonomiczne obiekty klasy jedno i dwugwiazdkowej lub zbliżone)  / średni (hotele trzygwiazdkowe i zbliżone) / luksusowy (hotele klasy czterogwiazdkowej, pięciogwiazdkowej i podobnej – jednak nasza ocena nie musi być tożsama z faktyczną ilością gwiazdek, wynika z naszej oceny infrastruktury hotelowej)  

W naszym portalu trenerzy Training Projects oceniają obiekty konferencyjne posiadające infrastrukturę kongresową na imprezy firmowe, wykłady czy szkolenia menedżerskie. Rekomendują, ewentualnie odradzają, w zależności od tego, jak zostali tam potraktowani jako klienci. Piszemy bowiem wyłącznie o miejscach, które odwiedziliśmy osobiście, przygotowując tam treningi dla pracowników, eventy rozwojowe, lub szkolenia menedżerskie. Opublikowane w tym miejscu opinie są typowo subiektywne i odzwierciedlają tylko i wyłącznie nasze osobiste doświadczenia po wizycie w ośrodku.