Winnice Jaworek, Miękinia, dolnośląskie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Nieduża, kameralna i dość klimatyczna winnica na przedmieściach małego miasteczka. Średniej klasy obiekt hotelowy zaprojektowany bardziej z myślą o weselach i przyjęciach i przez to niezbyt dobrze dopasowany do szkoleń. Jest to jednak dobre miejsce na spokojne kilkunastoosobowe wyjazdy integracyjne.

Jeśli mamy tylko jedna grupą zajęciową (do ok 25 osób), szukamy obiektu i (maleńkiego) pleneru na wyłączność, a akceptujemy mankamenty funkcjonalne – Winnice są dla nas (szczególnie gdy zaletą ma być kuchnia i menu albo zwiedzanie winnicy). Jeśli zaś nastawiamy się na konferencyjny profesjonalizm – omijajmy hotelik szerokim łukiem.

Ocena pokoi

W hotelu jest tylko 13 pokoi o standardzie średniej klasy. Są to typowe trzygwiazdkowe, czyste, schludne i zadbane pomieszczenia. W sam raz by spędzić tą jedną lub dwie noce. Pokoje nie wyróżniają się jednak niczym szczególnym. Po prostu wygodne miejsce do spania – nad salą bankietowo – konferencyjną. Zapewne projektowano je z myślą o noclegu dla gości weselnych.

Ocena sali szkoleniowej

Hotel ma tylko jedną salę konferencyjną, oddzieloną od restauracji ścianką, która nie jest niestety dźwiękoszczelna.  W sali w układzie „podkowa” zmieści się ok 25 osób.

W suficie mamy chowany rzutnik, na ścianie ekran, na podłodze kamienna posadzkę (niestety daje rezonujący pogłos).  Na tyłach Sali jest kilkunastometrowy pokój konferencyjny – nadaje się na pracę warsztatową  od 8 do 10 osób. Niestety w obu salkach problemem jest słabe oświetlenie.

Zaletą miejsca jest bardzo niewielki ale sympatyczny kameralny i prywatny teren: niewielki trawniczek i stoliki pod zadaszoną werandą.

Dodatkowo, w drugim budynku znajduje się ciemna i niezbyt dobra na szkolenia ale możliwa do wykorzystania salka kominkowa (ok. 30m2)

Ocena obsługi

Obsługa stara się być miła, chociaż jest to uzależnione od tego, z kim rozmawiamy. Pani „menadżer” jest osobą umiarkowanie serdeczną, zdystansowaną, dość powoli reaguje na niektóre zlecenia.  Jednocześnie w naszej ocenie kiepsko deleguje – inni pracownicy obsługi muszą ją pytać o każdy szczegół (jeśli nie ma jej na miejscu, niewiele próśb załatwimy od ręki). Obsługa nie jest też zbyt dobrze wyszkolona w zakresie potrzeb typowo konferencyjnych.

Minusy i zagrożenia

Jeśli na terenie hotelu przebywają inni goście, to w sali może nie być zbyt cicho – na pewno będziemy słyszeć dźwięki z restauracji i kuchni.


Wielkość hotelu*: kameralny

Charakter lokalizacji**: przedmieścia

Standard***: średni

Komentarze wyłączone.