Q Hotel Plus Wrocław Bielany, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

To bardzo nowoczesny i równie komfortowy hotel .Spośród innych hoteli wyróżnia go nowoczesny design i przestrzeń. Hotel znajduje się blisko autostrady A4 (zjazd w kierunku Wrocławia droga nr 5), stąd lokalizacja jest dogodna dla zmotoryzowanych spoza Wrocławia.

Obiekt posiada centrum rekreacyjne w tym sale gimnastyczne i sauny

Rekomendujemy  od małych kameralnych spotkań np. rozmów rekrutacyjnych lub indywidualnych spotkań coachingowych , poprzez szkolenia dla grup aż po konferencje, prezentacje i bankiety (jako ciekawostka – specjalna windą mogą wjechać nawet samochody)

Pierwsze wrażenie – nowoczesny. Mimo wielkości hotelu nie odczuwa się tego przy pierwszym kontakcie.

Ocena pokoi

Hotel posiada 200 pokoi. Pokoje są przestronne, świeże, czyste, zaciemnienie w 100%,  podwójne okna tłumią hałas z zewnątrz. Pokoje posiadają klimatyzację,  łóżka możliwe do podzielenia , stylistyka nowoczesna z koniecznym wyposażeniem takim jak czajnik zestaw herbat i kaw deska do prasowania, sejf lodówka i minibar.

Łazienka  duża wyposażona w podstawowe kosmetyki i środki jednorazowego użytku (kubeczki i czepki) ,

 Ocena sal konferencyjnych

Cała powierzchnia konferencyjno-eventowa znajduje się na 1 piętrze hotelu i wynosi aż 3700 m2.  Po podzieleniu możemy uzyskać  19 różnych sal konferencyjnych oraz wiele funkcji specjalnie przygotowanych dla organizatorów. Środkowa część pierwszego pietra to  foyer, które stanowi serce hotelu, można tam napić się kawy, odpocząć i toczyć luźne rozmowy.

Wyposażenie sal nowoczesne – sterowanie z pulpitu . Trzeba mieć świadomość, że przy dużym obłożeniu hotelu w wydarzenia konferencyjne po podzieleniu sal nie wszystkie powstałe sale będą miały dostęp do światła dziennego.

Ocena obsługi

Personel o najwyższych kompetencjach.  Wszystko jednak misi być uzgodnione odpowiednio wcześniej z osobami odpowiedzialnymi ( recepcja nie podejmuje decyzji)

Teren wokół hotelu

Brak terenu wokół hotelu.

Inne informacje

Najwyższe piętro hotelu  – restauracja z tarasem o imponującej powierzchni 280 metrów. Z tego miejsca można podziwiać widok na panoramę miasta. Po wcześniejszych uzgodnieniach być może mogłaby służyć jak kolejna sala bankietowa lub konferencyjna.


Wielkość hotelu*: duży

Charakter lokalizacji**:  przy ruchliwej trasie

Standard***:  luksusowy

Komentarze wyłączone.