Pałac Wojanów, k. Jeleniej Góry, dolnośląskie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Duży, elegancko odnowiony, komfortowy pałac niedaleko Jeleniej Góry – z ogromnym pięknym parkiem, wieloma salami konferencyjnymi i SPA oraz basenem. Znakomite miejsce na duże konferencje i imprezy integracyjne dla zamożniejszych grup.

Jeśli szukamy dość dużego, niebanalnego obiektu na plenerowe szkolenie integracyjne dla dużej grupy – i zależy nam na potężnym, eleganckim plenerze – Pałac Wojanów będzie świetnym wyborem. Jeśli zaś szukamy nowoczesnego centrum konferencyjnego, lepiej zdać się na inny obiekt w Karpaczu czy Szklarskiej Porębie. 

Ocena pokoi

200 miejsc w kilku pałacowych budynkach zostało przygotowanych na klasycznym pałacowym stylu, elegancko, ze smakiem i komfortowo. Cześć pokoi z uwagi na zabytkowy styl ma mikroskopijne okno co sprawia, że w pokoju jest nieco ciemno. Na korytarzu podczas naszego wczesno-wiosennego pobytu czuć było zapach przypominający palone drewno – dla niektórych kojarzy się z przytulnością dla innych zaś z nieświeżym powietrzem. Pokoje mają różny rozmiar – od nieco ciasnych po bardzo przestronne. Znajdziemy też na przykład  pokój czteroosobowy , którego klimat odbiega in minus od pałacowego standardu.

Ocena sali konferencyjnej

Hotel oferuje wynajem nawet 9 sal, choć połowa z nich to małe pokoje lub adaptowalne sale balowo – restauracyjne. Niemniej wszystkie są dość eleganckie, mają pałacowy klimat i pozwalają przyjemnie i profesjonalnie prowadzić zajęcia. Ponieważ każda sala jest inna, warto przed wyborem poprosić o przesłanie fotografii i wymiarów – nie wszystkie pomieszczą grupy warsztatowej wielkości. Pewnym minusem niektórych sal jest brak wykładzin i brak przyzwoitej wielkości okien – co sprawia, że atmosfera tam jest nieco usypiająca.  Stoły są składane i można je przenosić i przestawiać do dowolnego układu. W naszej sali (sala Wojanowska we Spichlerzu) rzutnik w suficie miał już mocno zużytą lampę, nie było tez wejścia HDMI. System nagłośnieniowy jest profesjonalny ale nieco przestarzały i skomplikowany w obsłudze co sprawia, że bez sprawnej ręki technika czasem nieprzyjemnie szumi. W oknach wewnętrzne rolety dość skromnego standardu. Przerwy kawowe podawano przed salami konferencyjnymi. Jak na ten standard obsługi pewnym minusem był brak ekspresu ciśnieniowego do kawy.

Ocena obsługi

Szybka, profesjonalna i doświadczona, choć czasem nieco chłodna i z dystansem. Sprawnie pomogła nam w realizacji wyjazdu integracyjnego dla 200 uczestników.

Minusy i zagrożenia

Hotel jest ulokowany w kilku budynkach – część uczestników będzie musiała wyjść na zewnątrz by dotrzeć do pokoju, sali konferencyjnej lub restauracji. Pewnym minusem może tez być nieco nierówny standard kuchni – niektóre posiłki dużo mniej smaczne od innych, a w niektóre dni śniadania o skromniejszym zakresie menu.


Wielkość hotelu*: średni

Charakter lokalizacji**:  w cichej okolicy

Standard***: komfortowy

Komentarze wyłączone.