Pałac Brzeźno, Brzeźno k. Wrocławia, dolnośląskie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Trzygwiazdkowy hotel średniej klasy położony k. Prusic, 30 km na północ od Wrocławia. Łatwy dojazd (niedaleko szosa z Wrocławia do Poznania) niestety często zakorkowany. Obiekt zachowany w nienajlepszym stanie. Wokół ogród w stylu francuskim, nie nadający się jednak na bardziej aktywne imprezy plenerowe dla dużych grup . Miejsce raczej na odpoczynek lub spotkania a nie typowe szkolenie menedżerskie. Częścią zespołu pałacowego jest znakomite pole golfowe. Hotel oferuje SPA, seanse w grocie solnej z tężnią solankową, a także sesje w łaźniach piwnych.

Ocena pokoi

Do dyspozycji mamy ok. 40 pokoi (72 miejsca noclegowe )rozlokowanych w trzech budynkach wchodzących w skład zespołu pałacowego. Średniej klasy, niczym się nie wyróżniające, brak TV, większość dawno nie remontowana – czasy pałacowej świetności mają za sobą. Podczas naszego pobytu uczestnicy narzekali na nienagrzane pokoje (po zwróceniu uwagi obsłudze następnego dnia w pokojach było już ciepło).

Ocena sali konferencyjnych

W pałacu znajduje się jedna sala szkoleniowa mogąca pomieścić do 40 osób w ustawieniu teatralnym. Można w niej zorganizować małe szkolenia (dla max.25 osób w układzie w krzeseł w półkolu) lub spotkania firmowe. Dwupoziomowa podłoga, powodująca liczne potknięcia, wykonana z klepki tworzy nieprzyjemny pogłos. To niezbyt dobre miejsce na szkolenia – w tej części kraju jest wiele lepszych obiektów konferencyjnych (także w stylu pałacowym).

Na tym samym poziomie znajdziemy też salkę biznesową (na 10-12 miejsc w układzie podkowa) a poniżej w przyziemiu bar, w którym można rozegrać grę integracyjną na kilkanaście osób (choć na całodniowe szkolenie nie będzie to zbyt komfortowe miejsce) Czwartym miejscem spotkań będzie zewnętrzna wiata, a piątym – gdyby bardzo brakowało innych opcji – ogród zimowy przy restauracji, który jednak latem będzie się ogromnie nagrzewać. Niestety wszystkie te miejsca mają standard co najwyżej dwugwiazdkowy, sprzęt jest stary, a meble niezbyt ustawne – sprawia to nieco amatorskie wykorzystanie niegdyś eleganckiego dworu.

Ocena obsługi

Pomocna, szybko reaguje na potrzeby, otwarta na zmiany. Niestety jednak nieco amatorska i nawet podczas wydawania posiłków w restauracji każdy pracownik ubrany jest w to w czym przyszedł prawdopodobnie z domu (wszyscy kelnerzy mają nieformalny wygodny i nietrzymający jednego standardu strój).  Gdy menedżerka nie patrzy, często wszyscy pracownicy znikają na papierosa przy tylnym wejściu.

Minusy i zagrożenia

Plener nadaje się tylko na delikatny team building (choć pomieści do 4 grup zajęciowych). Słaby zasięg GSM i internet.


Wielkość hotelu*: średni

Charakter lokalizacji**:  cicha okolica

Standard***:  średni

Komentarze wyłączone.