Pałac i Folwark Łochów, Łochów, mazowieckie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

pałac to klimatyczny acz bez luksusów hotel w spokojnej okolicy sąsiadujący z nowoczesnym centrum konferencyjno – wypoczynkowym Folwark Łochów (średnio-komfortowy i nowoczesny standard). Pałac oferuje standardowy poziom usług, rewelacyjną obsługę,  jednakże ma też kilka minusów, o których poniżej.

Największą zaletą Pałacu jest atrakcyjna spokojna okolica i sąsiedztwo Folwarku Łochów z którego udogodnień np. basen i Spa można skorzystać.  Kuchnia oferuje śniadania na podstawowym standardzie, zaś obiady są duże i smaczne. Zaś folwark ma nowoczesne pokoje i smaczną kuchnię.

Duża przestrzeń wokół Pałacu łącznie ze stawem i wyspą jest ciekawą opcją dla szkoleń outdorowych i spotkań integracyjnych.

Ocena pokoi

Pałac dysponuje 200 miejscami noclegowymi. Pokoje stylizowane na „pałacowe”. Niestety część pokoi znajduje się w Pałacu (26 miejsc) a pozostałe w sąsiadujących budynkach. Pokoje znajdują się albo na parterze – z oknami, przez które łatwo się dostać do pokoju co może być dla wielu gości niekomfortowe, albo na poddaszu z dosyć ostrymi skosami. Okna drewniane, podwójne bez opcji  uchylenia. Brak klimatyzacji w całym obiekcie. Pokoje nie są wygłuszone, przez co w przypadku nocnej imprezy w salach bankietowych Pałacu słyszane są w sąsiednich budynkach. Niestety, dawno nie wymieniane łóżka skrzypią a woda w łazience jest letnia.

W pokojach 2 i 3 osobowych miejsca do spania to przeważnie łóżko małżeńskie i dostawka w formie tapczanu lub rozkładanego fotela.

Pozytywem jest czajnik i wybór herbat oraz kawy w każdym pokoju.

Dla odmiany, w folwarku pokoje są nowoczesne, zadbane, przestronne – aczkolwiek bez szczególnego klimatu. Korporacyjny standard.

Ocena sal konferencyjnych

W pałacu znajdują się 7 sal konferencyjnych: 4 duże na parterze i 3 mniejsze na piętrze. Sale są regularnych kształtów i są od siebie odseparowane, a na podłogach położony jest parkiet. Niestety w salach nie ma klimatyzacji i rolet w oknach. Rażące słońce trzeba zasłaniać kotarami co jednocześnie ogranicza dostęp świeżego powietrza. W pałacu znajduje się duża ilość miejsc dodatkowych typu lobby. Można tu wypożyczyć przenośny rzutnik i ekran. Wadą jest stosunkowo mała ilość ogólnodostępnych toalet.

W Folwarku mamy na dole jedna wielką salę (dzieloną na dwie mniejsze) – o nieco surowym wystroju, niezbyt przytulną i słabo wytłumioną. Mamy też jedną kameralną salę (idealną na grupy do 20 osób) – z wielkim przeszkleniem, dywanem, rzutnikiem w suficie i klimatyzacją.

Ocena obsługi

To zdecydowanie największa zaleta Pałacu. Pracownicy bardzo pomocni, błyskawicznie reagujący na wszelkie zgłoszenia. Dla odmiany, w folwarku z uwagi na tłok – obsluga reaguje powoli i jest mało elastyczna (choć kompetentna).


Wielkość hotelu*: duży

Charakter lokalizacji**:  cicha okolica

Standard***:  średni

Komentarze wyłączone.