Talaria Resort&SPA, Trojanów, mazowieckie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Oto hotele, które bardziej polecamy w tym regionie (a recenzję poszukiwanego przez Ciebie hotelu znajdziesz poniżej):

 • Holiday Inn, Kraków, Stare Miasto, małopolskie
  Luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel na pograniczu Starego Miasta i Kazimierza w Krakowie. Znakomita obsługa, profesjonalne sale konferencyjne, duże eleganckie pokoje. Jednak wnętrze hotelu typowo korporacyjne, sieciowe – nie ma tu klimatu krakowskiej starówki.   Ocena pokoi Duże, luksusowo wyposażone pokoje – nowoczesne meble, duży telewizor LCD, wygodna przestronna łazienka z wanną. Typowy pokój w pięciogwiazdkowym, luksusowym hotelu sieciowym. Szkoda ...
 • Dolina Charlotty Resort&SPA, Słupsk, pomorskie
  Dolina to klimatyczny obiekt, jeden z naszych ulubionych na szkolenia. Strumyki i stawy, pola, łąki, lasy – 100ha terenu. To stwarza praktycznie nieograniczone możliwości dla imprez team building. Przy dobrym rozlokowaniu, nawet wiele grup szkoleniowych nie będzie tu sobie przeszkadzać. Minus: ostatnio nieco spadła jakość obsługi. Ocena pokoi Hotel ma do wykorzystania oferuje 91 pokoi i 250 ...
 • Irena Eris Polanica Zdrój, dolnośląskie
  Nowy, choć zbudowany w klasycznym stylu hotel konferencyjny i SPA w parku na przedmieściach Polanicy. Ekskluzywny, drogi, z niebanalnym autorskim menu w restauracji, oraz dobrymi choć nie idealnymi salami konferencyjnymi. Hotel ma niewielki własny plener (park z wysokimi drzewami) na plenerowe zajęcia team building. Ocena pokoi Bardzo komfortowe pokoje średniej wielkości są utrzymane w stylistyce klasycznej, bogato ...
 • Czarny Las, K. Koziegłów, śląskie
  Luksusowy i piękny hotel w odrestaurowanym i rozbudowanym pałacyku. Jeziorko, plener na zajęcia team building i nieodległe lasy częstochowskie. Do tego zróżnicowane, komfortowe sale szkoleniowe i dobra kuchnia. Naszym zdaniem najlepszy między Katowicami a Częstochową obiekt na szkolenia dla zamożnych grup. Z dużą przyjemnością rozegraliśmy w tym hotelu grę strategiczną z zarządzania i przywództwa. Ocena ...
 • Wzgórza Dylewskie dr. Eris, k. Marwałdu, warmińsko-mazurskie
  Duży, bardzo luksusowy i estetyczny, pięknie położony hotel SPA na Mazurach (choć nie nad jeziorem). Jedno z najlepszych – ale i najdroższych – miejsc na szkolenia i konferencje połączone z wypoczynkiem lub SPA.  Plus plener na zajęcia team building. Ocena pokoi Pokoje klasy standard bliższe są czterogwiazdkowej stylistyce, pozostałe uczciwie zasługują na pięć gwiazdek. Wszystkie są przestronne, ...

Opinia o Talaria Resort&SPA

 

Kompleks hotelowy Talarii stanowi kilka budynków, m.in. dziewiętnastowieczny Pałac i  dwie oranżerie. Obiekty te znajdują się w przestronnym pięknie zaaranżowanym 25-hektarowym starym parku. Architektura parku urządzona jest ze smakiem.  Ogród to starodrzew przepleciony  trzema stawami, ścieżkami do spacerów, miejscami do przemyśleń, rybaczówką (miejsce do biesiadowania z piecem chlebowym oraz ogniskiem). Znajdziemy tu także letnią altanę czy 5km trasy przeznaczonej do biegania i Nordic Walking. Nie można również zapomnieć o Strefie My SPA obejmującej trzy obszary: Strefę Wellness (basen, jacuzzi, hammam, zespól saun, domek ziołowy),  Strefę SPA z ośmioma gabinetami, i Strefę Aktywności (sala cardio, zewnętrzna ruska bania).

Restauracja serwuje bardzo smaczne delikatne lekkie  i wykwintne menu.

Opinia o pokojach w Talaria Resort&SPA

Iwona 2016

Autor recenzji: Iwona Piga

Iwona Piga jest trenerem Training Projects. Specjalizuje się w szkoleniach team building, grach symulacyjnych i warsztatach pracy i komunikacji w zespole. Wcześniej pracowała jako menedżer m.in. w Well i Procter&Gamble. Współautorka książki “Budowanie kultury innowacyjności”.

Iwona Piga prowadziła szkolenia m.in. dla:

ABB, ING, Eaton Eutomotive, Grupy Żywiec, Kauflandu, Wirtualnej Polski, Mondi Świecie, Polpharmy, ArcelorMittal, Pracuj.pl, Netto, ZUS i wielu innych.

Napisz do autora: iwona@symulacje.edu.pl

Oferta szkoleń autora – kliknij

Hotel oferuje 34 komfortowe pokoje. Wszystkie urządzone zostały z wielką dbałością o detale. Inspiracją do wyposażenia i wyglądu wnętrz pokoi stały się ponoć zainteresowania, osiągnięcia i sylwetki znanych osobistości- stad każdy pokój jest utrzymany w odrębnym klimacie np. „na morzu”, „na scenie”.

Ocena sal konferencyjnych w Talaria Resort&SPA

Organizując szkolenia mamy do wyboru trzy sale (Sala Kominkowa 60 m2, Salon First Lady 50m2, Oranżeria 370 m2– przestronna sala z możliwością organizacji spotkań do 200 osób).

Największa sala usytuowana w budynku oranżerii, będąca równocześnie restauracją, urządzona jest prosto. Ze względu na prostotę i wielkość, w małej 20 osobowej grupie słyszalny jest  pogłos (zdecydowanie jest to sala dla większych grup). Dwie pozostałe sale (jedna w oranżerii i druga w pałacu) pomieszczą po jednej grupie do 30 osób. Każda z sal posiada pełne wyposażenie (ekran, rzutnik, flipchart i mazaki) oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Opinia o obsłudze w Talaria Resort&SPA

Sprawna, miła, pomocna ale nie wyróżniająca się niczym szczególnym obsługa

 • Wielkość hotelu*: średni
 • Charakter lokalizacji**: cicha okolica
 • Standard***: luksusowy

 


 

 

Komentarze wyłączone.