Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Promenada, Białobrzegi, mazowieckie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

CKR Promenada jest ośrodkiem położonym ok. 30 km na północ od Warszawy, nad jeziorem Zegrzyńskim. Hotel posiada 46 ha lasów, obszarów zielonych i własną plażę przez co stanowi dobre miejsce do zorganizowania dużego team building na świeżym (np. na polanie piknikowej). Budynki mieszkalne i sale szkoleniowe ulokowane są na terenie zalesionym bez możliwości dojazdu samochodem, co przy opadach deszczu jest dość uciążliwe. Niestety widać, iż hotel nie był remontowany od wielu lat.

Ocena pokoi

Hotel oferuje 69 pokoi. Dokonując rezerwacji dla grupy warto dopytać o łóżka, gdyż 19 pokoi posiada łóżka małżeńskie. Pokoje, w których nocowaliśmy były dość zaniedbane, nosiły ślady użytkowania, wykładzina była dość zabrudzona a oparcia krzeseł zwyczajnie brudne. Dodatkowo, przynajmniej nam, trafiły się bardzo zniszczone materace. Nie mammy natomiast zastrzeżeń do obsługi sprzątającej. Stylistyka – typowo wypoczynkowy hotel dla nie wymagających klientów, w którym wszystko jest na miejscu, ale nic się tu nie wyróżnia formą czy wystrojem.

Ocena sali konferencyjnych

Hotel w swojej ofercie ma osiem profesjonalnie przygotowanych, wygodnych sal szkoleniowych (razem na około 170 osób) zlokalizowanych w osobnym budynku. Dwie największe sale mają ok. 100m2­­, jedna ok 80m2 a pozostałe od 20 do 45m2. Możemy zatem bez problemu zorganizować szkolenie dla kilku grup jednocześnie lub też przy dobrej pogodzie przeprowadzić team building dla dużych grup na plaży czy na polanie. Dodatkowo hotel posiada własne duże namioty i nagłośnienie do nich.

Ocena obsługi

Bardzo zróżnicowana. Z jednej strony bardzo sprawna, profesjonalna, elastyczna obsługa recepcyjna i sprzątająca, ale też słabo dbająca o potrzeby klienta obsługa części gastronomicznej (np. zapominająca powiadomić klientów o zmianie lokalizacji posiłku – hotel ma kilka restauracji).

Minusy i zagrożenia

Zdecydowanie nie jest to hotel dla wymagających klientów. Zarówno słaba obsługa gastronomiczna i bardzo zaniedbane pokoje mogą powodować duży dyskomfort. Przy planowaniu team buildingu lepiej zdecydować się na szkolenie jednodniowe beż korzystania z usługi hotelowej.


Wielkość hotelu*: średni

Charakter lokalizacji**:   cicha okolica i plener

Standard***: średni

Komentarze wyłączone.