Warsaw Plaza Hotel, Warszawa, mazowieckie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Czterogwiazdkowy hotel oferujący bardzo przyzwoity poziom usług adekwatnie do kategorii. Hotel położony w okolicach lotniska Chopina w Warszawie zbudowany w nowoczesnej architekturze dysponuje ok 300 miejscami noclegowymi, o charakterze biznesowym.

Bardzo dobre miejsce na szkolenie dla od 1 do kilku grup (a w tym też dla dużych grup) – dysponuje 16 salami szkoleniowymi o różnej wielkości i różnej konfiguracji. Kuchnia i obsługa  nie budzi żadnych zastrzeżeń.

Ocena pokoi

Zadbane, adekwatne do standardu hotelu, z wygodnymi łóżkami i meblami oraz dużym telewizorem LCD. Pokoje wyposażone w klimatyzacje, a także serwis kawowy.  Łazienki przestronne, zadbane i nowoczesne. Konstrukcja hotelu (na planie trójkąta) i położenie wind, powoduje, że korytarze są dość długie i trzeba się przyzwyczaić do tego aby na początku pobytu się nie zagubić .

Ocena sal konferencyjnych

Hotel ma 16 sal konferencyjnych o różnej wielkości (od małych sal VIP o powierzchni 45 m², do dużej sali plenarnej 800 m²). Przygotowane w nowoczesnym układzie, gdzie istnieje możliwość łącznia i dzielenia niektórych z nich. Cześć sal nie ma dostępu do światła dziennego – co w przypadku niektórych grup czy typów szkoleń może być problematyczne. Sale, z których korzystaliśmy podczas szkolenia z przywództwa były widne z dobrą wygłuszającą wygładziną i klimatyzowane.

Ocena obsługi

Szybka, sprawna, profesjonalnie realizująca wszelkie życzenia. Jednak warto zadbać o to, aby wszystko co potrzebujemy w trakcie szkolenia było wcześniej uzgodnione i to najlepiej na piśmie. Zdarzało się, że prośba o proste sprawy (np. o flipchart na sali szkoleniowej) wymagała realizacji wewnętrznych procedur. Bywało i tak, że obsługa nie potrafiła podjąć decyzji i trzeba było czekać na przełożonego. Ostatecznie wszelkie  nasze prośby, czy oczekiwania został spełnione.

Minusy i zagrożenia

W hotelu zwykle odbywa się wiele spotkań i szkoleń, przepływ gości jest też dość intensywny – co może powodować konieczność np. oczekiwania na załatwienie jakieś nawet drobnej sprawy przez recepcję. Zwykle jest tu więc tłoczno, gwarno, w holu mnóstwo jest grupek prowadzących spotkania biznesowe – to nie jest obiekt, w którym doświadczymy ciszy, kameralności czy odcięcia od świata. Hotel też nie posiada terenu – gdybyśmy chcieli realizować jakieś zajęcia na zewnątrz.


Wielkość hotelu*: duży

Charakter lokalizacji**:   w mieście

Standard***: komfortowy

Komentarze wyłączone.