Hotel Hit, Warszawa Praga, przy Dworcu Wileńskim, mazowieckie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Hotel dwugwiazdkowy i  na tyle też go oceniamy. Raczej nie jest to hotel szkoleniowo – konferencyjny.  Dobry na nocleg jak przyjeżdża się do Warszawy na dzień dwa. Bliskość stacji metra to jego największy atut.

Hotel nie posiada własnego terenu. W żaden sposób nie nadaje się na jakiekolwiek wydarzenia integracyjne, plenerowe.

Obsług na przyzwoitym poziomie, pomocna ale średnio sprawna – o fakturę musieliśmy dopytywać się 5 razy. Natomiast restauracja i wyżywienie jest mocnym punktem hotelu. Menu jest ciekawe a śniadania smaczne i urozmaicone.

Hotel ma raczej charakter turystyczny. Przyjechać, zanocować i pozwiedzać Warszawę.

Ocena pokoi

Do dyspozycji mamy 54  jedno-, dwu-, trzyosobowe pokoje. Są one adekwatne do klasy  hotelu w Warszawie. Dwie mocne gwiazdki. Czysto, dość przestronie, natomiast wyposażenie i wystrój już mają po kilkanaście lat. Łazienki czyste i nie budzące zastrzeżeń.   Dość kłopotliwe jest poruszanie się po hotelu szczególnie windą. Hotel ma kilka pięter a windy są dwie ale za to bardzo wolne. Naprawdę można stracić cierpliwość czekając aż zjedzie do nas z ostatniego piętra i to jeszcze z kilkoma przystankami.

Ocena sal konferencyjnych

Hotel posiada dwie sale szkoleniowe. Dodatkowo, na cele spotkania biznesowego można wynająć apartament. Sale są średniej wielkości – pomieszczą maksymalnie 60-70 osób w ustawieniu teatralnym. Sala, w której szkoliliśmy nie posiadała okien co trochę przytłaczało i nie sprzyjało pracy – zdecydowanie nie polecamy jej na szkolenia. Obie sale wyposażone są w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, materiały piśmiennicze, bezprzewodowy internet, ale nie zachęcający do pracy. Na podłogach wykładzina dywanowa. W mniejszej ze sal maksymalnie może pracować w ustawieniu teatralnym 30 osób. W typowym ustawieniu szkoleniowych tj. „U” ok 20 osób. W Sali większej odpowiednio 50 i 30 osób.

Hotel nie posiada własnego terenu. W żaden sposób nie nadaje się na jakiekolwiek integracyjne wydarzenia outdoorowe, plenerowe.

Ocena obsługi

Obsługa, o której nie można powiedzieć ani żadnych złych słów ale też nie utkwi nam w pamięci jako szczególnie pomocna. Wszystko się dało załatwić ale nie specjalnie szybo. Zapamiętamy na pewno to, że na fakturę musieliśmy czekać i dopiero po kolejnej prośbie została ona przygotowana.

Minusy i zagrożenia

Hotel ma parking podziemny, jednak nie skorzystaliśmy z niego, bo nie wiedzieliśmy o nim– zaparkowaliśmy na ulicy przed hotelem – i to może być minus bo liczba miejsc jest mocno ograniczona. Dodatkowo w ciągu dnia naliczane są opłaty parkingowe.

Plusem jest położenie, możliwy szybki dojazd do śródmieścia Warszawy dzięki bliskości metra.

Sale szkoleniowe raczej nie zachęcają do prowadzenia w nich szkoleń.


Wielkość hotelu*: średni

Charakter lokalizacji**:  w mieście

Standard***:  skromny

Komentarze wyłączone.