Papuga Park Hotel, Bielsko- Biała, śląskie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Średniej wielkości czterogwiazdkowy hotel z centrum Wellness & Spa. Największymi zaletami hotelu jest lokalizacja na uboczu wśród ciszy i  zieleni oraz bezpłatny parking. Goście mogą też bezpłatnie korzystać z krytego basenu, wanny z hydromasażem, tepidarium, groty solnej, aromatycznych łaźni parowych i saun fińskich. W pobliżu hotelu  przebiega wiele tras rowerowych oraz szlaków turystycznych.

Ocena pokoi

Hotel posiada 60 pokoi co daje nam około 130 miejsc noclegowych. Do wyboru mamy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe (część z nich posiada łózka małżeńskie warto o to zapytać robiąc rezerwację) a nawet apartament. Pokoje, w zależności od standardu jaki wybierzemy, różnią się wyposażeniem i wielkością. Tylko część pokoi o najwyższym standardzie posiada klimatyzację.

Ocena sal konferencyjnych

Hotel posiada 5 sal szkoleniowych. Największa sala ma powierzchnię ok 200m2. Niestety ma nieregularny kształt i dodatkowo posiada dwa filary mniej więcej w 1/3 szerokości sali. Trzy sale mają mniejszą powietrznię (44, 60 i 80 m2) i regularny kształt prostokąta. Dodatkowo w najmniejszej sali o powierzchni 20 m2 możemy zorganizować szkolenia warsztatowe dla grupy do 10 osób, pod warunkiem, że nie wykorzystujemy przestrzennych gier szkoleniowych. We wszystkich salach znajduje się podłoga z wykładziną w centralnej części oraz parkietem (ok 1,5m)  po obwodzie. Sale są wyciszone, utrzymane w przyjemnej jasnej kolorystyce i oddalone od siebie. W każdej z sal znajduje się projektor, ekran, flipchart, mikrofon i nagłośnienie oraz Wi-Fi, klimatyzacja oraz rolety.

Ocena obsługi

Personel hotelu bardzo profesjonalny i pomocny. Bardzo szybko reaguje na uwagi czy dodatkowe życzenia gości.

Teren wokół hotelu

Jedna z największych zalet hotelu. Hotel posiada ok 2 ha parku i terenów zielonych, które można wykorzystać na niewymagające specjalnej infrastruktury aktywności outdoorowe. Plener jest zróżnicowany pod względem nasłonecznienia i widoczności dla postronnych osób. nada się na wyjazdy integracyjne na świeżym powietrzu.

Minusy i zagrożenia

W pobliżu największej sali znajdują się tylko dwie toalety co przy dużej grupie szkoleniowej może powodować tworzenie się korków podczas przerwy kawowej.


Wielkość hotelu*: średni

Charakter lokalizacji**:  cicha okolica

Standard***:  komfortowy/ luksusowy w zależności od pokoju

Komentarze wyłączone.