Hotel Żubrówka, Białowieża, podlaskie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Czterogwiazdkowy (naszym zdaniem minimalnie na wyrost) hotel w centrum Białowieży. Komfortowy obiekt z kilkoma łączonymi i rozstawnymi, dobrze wyposażonymi salami konferencyjnymi. Kuchnia dość przeciętna, obsługa miła acz zróżnicowana pod względem efektywności. Niewielki basen,  SPA.

Ocena pokoi

Hotel ma 112 pokoi, 15 z nich ma łóżka małżeńskie. Wygodne, nowoczesne pokoje utrzymane w ciepłej stylistyce i kolorach, nowa elegancka i przestronna łazienka. Jedynki są dość małe. Niektóre dwójki (zwłaszcza te z łóżkiem małżeńskim) posiadają w swoim standardzie sofę, która często wykorzystywana jest jako dodatkowe 3 łóżko.

Ocena sal konferencyjnych

Hotel ma ogromną (w zależności od ustawienia nawet do 300 osób) salę konferencyjna, którą można podzielić na 4 średnie i mniejsze sale. Są dobrze wyposażone, jasne (choć po podziale nie każda będzie mieć okna), z wygodnymi krzesłami i przyjemną wykładziną. Nie jest to standard luksusowy – jak często w hotelach czterogwiazdkowych – ale sale są profesjonalne, zadbane i praktyczne.

Ocena obsługi

W hotelu dosyć sprawna i szybka, reagująca na nasze potrzeby i gotowa do współpracy. W plenerze – miła, starająca się, ale nieefektywnie zorganizowana (patrz poniżej).

Plener i imprezy plenerowe

Hotel dysponuje niedużym plenerem piknikowym na terenie puszczy – ok 10 minut jazdy samochodem z hotelu. Bardzo sympatyczny z punktu widzenia biesiad, jednak nie jest to idealne miejsce na szkolenia team building. Polana jest niewielka (choć czasem uda się skosić sąsiednie dzikie rżysko i za zgodą nadleśnictwa także tam realizować gry – pod ścisłym zakazem wchodzenia do samego lasu). W razie deszczu jest gdzie „schować” pod zadaszenie 2-3 kilkunastoosowe grupy – dla ew. pozostałych trzeba by rozstawiać namioty piknikowe. Teren ma też tylko jeden toi-toi, warto zadbać o dowóz kolejnych (min. 1 na 40 osób). Wreszcie, obsługa ma zwyczaj wydawać bigos czy zupę w sposób serwowany przez kelnerów. W dużych grupach warto przekonać ich do szwedzkiego bufetu z 4-5 „wyspami” wydawania posiłków. Nam niestety (a realizowaliśmy plenerowe szkolenie integracyjne dla 200 osób) wydawanie obiadu mocno naruszyło czas zajęć.

Minusem utrudniającym spokojna realizację zajęć jest ogromna ilość komarów.


Wielkość hotelu*: Duży

Charakter lokalizacji**: W mieście

Standard***: Komfortowy

Komentarze wyłączone.