Hotel Kolumna Park, Dobroń, łódzkie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Nowoczesny design, bardzo elegancki i komfortowy, szkoleniowo-konferencyjny i weselny obiekt. Doskonale usytuowany  w centralnej części Polski około 20 minut jazdy samochodem od Łodzi. Lokalizacja wśród zabudowy małego miasta. Bardzo dobry dojazd samochodem.  To idealny hotel do zaproszenia pracowników z różnych lokalizacji w Polsce. Podczas naszej obecności (lipiec 2023) hotel w części był w remoncie. Obsługa wzorowa, ponadprzeciętnie chętna do pomocy – mimo przebudowy i zawiłości hotelu goście nie błądzili. Smaku i charakteru art. deco obiektowi  dodają reprodukcje dzieł polskiej malarki  Tamary Łempickiej.

Ocena pokoi

Hotel posiada 71 pokoi (miejsca noclegowe dla około 150 osób). Do dyspozycji mamy 56 pokoi dwuosobowych typu twin w tym jeden przeznaczony dla osób niepełnosprawnych. Niestety podczas naszego pobytu nie nocowaliśmy w hotelu dlatego ciężko nam wypowiedzieć się na temat komfortu i wyposażenia pokoi.

Ocena sali konferencyjnej

Hotel posiada 10 sal konferencyjnych (od 26-300m2). Wszystkie sale są klimatyzowane z dostępem światła dziennego oraz możliwością zaciemnienia. Nowocześnie wyposażone we wszystkie współcześnie potrzebne rekwizyty i urządzenia konieczne do pobytu i szkoleń (projektor, ekran, nagłośnienie konferencyjne). Jako alternatywę plenerową można wykorzystać zadaszony taras oraz wiatę grillową.

Dwie ściany sali szkoleniowej Oranżeria (tutaj prowadziliśmy szkolenie integracyjne dla dużej grupy) są zbudowane z dużych okien z możliwością zasłonięcia.

Ocena obsługi

Bardzo liczna, chętna do pomocy, zgrana załoga. Obsługa jest mocno wyczulona na potrzeby klienta. Zdanie „W czym mogę pomóc?” jest najczęstszym zdaniem słyszanym w tym hotelu. Przenieść stoły, przearanżować wiatę, donieść krzesła, zetrzeć podłogę, pomóc w rozstawieniu rekwizytów itp. – żadna prośba nie stanowi problemu i jest faktycznie spełniana.

Minusy i zagrożenia

Hotel może być mocno obłożony różnymi szkoleniami i konferencjami (np. dla lekarzy).

Hotel posiada jeziorko dla realizacji gier plenerowo-wodnych jednak plener wokół jest niewielki. Dla relaksu rozłożone leżaki i hamaki.


Wielkość hotelu*: średni

Charakter lokalizacji**:  cicha okolica

Standard****: średni

Komentarze wyłączone.