Folwark Łękuk, Wydminy, warmińsko – mazurskie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Średniej klasy, przyjemny hotel ulokowany nad jeziorem niemal „na końcu świata”. Cisza i spokój, trzy profesjonalne  sale szkoleniowe, ogromny prywatny plener na zajęcia integracyjne. Smaczne jedzenie i sprawna obsługa.

W północnym krańcu Mazur (bardzo daleki dojazd z każdego prawie miejsca) znajduje się trzygwiazdkowy, komfortowy hotel zaprojektowany przede wszystkim z myślą o zorganizowanych grupach. Jeśli nie przeszkadza nam długa droga, a poszukujemy odosobnienia, natury i przestrzeni – miejsce spełni nasze oczekiwania.  Oprócz zajęć szkoleniowych w salach, do dyspozycji mamy teren z przestronnym parkiem, niewielka plażą i pomostem i sporym trawnikiem. Można tu zorganizować wyjazd integracyjny z zajęciami na trawie, na wodzie, albo zaimprowizować park linowy na licznych wysokich drzewach.

Ocena pokoi

Hotel pomieści ok 60 osób (choć warto sprawdzić kwestie łózek małżeńskich w dwójkach).   Pokoje są przyjemne, dość przestronne i zadbane.  Meble nawiązują bardziej do naturalnej mazurskiej tradycji niż korporacyjnego sieciowego obiektu – to przyjemna odmiana od wielkomiejskich hoteli. Swoim standardem mieszczą się w średniej typowej dla ośrodków trzygwiazdkowych.

Ocena sal konferencyjnych

Podczas naszego pobytu pracowaliśmy w trzech salach (hotel deklaruje posiadanie czterech). W przyziemiu hotelu znajdują się dwie sale szkoleniowe (jedna pomieści w układzie „podkowa” ok 40 osób, druga ok 25). Sale te można także połączyć. Obie są estetycznie wykończone, na podłodze mają przyjemną wykładzinę, każda ma bezpośrednie wyjście do ogrodu i klimatyzację. W suficie rzutnik, na ścianie ekran. Niedrogie, ale dość wygodne krzesełka.

Dodatkowo na parterze przy recepcji znajdziemy średniej wielkości salę  – zmieści ok 30 osób w układzie „podkowa”. Oryginalnie jest to raczej sala do fitness lub tańca (drewniany parkiet, ściana z lustrami) – jednak jest widna, ustawna i dość przyjemna, nadaje się na szkolenia.

Ocena obsługi

Bardzo szybka, sprawna i kompetentna obsługa – nawet pracownicy recepcji potrafią od ręki pomóc w sprawach dot. konferencji. Menedżerka obiektu ma duże doświadczenie w pracy z grupami – szybko potrafi rozwiązać problem lub zasugerować różny pomysły. Z drugiej strony, jest osobą bardzo asertywną i wprawioną w negocjacjach – bardziej uległy klient może poddać się jej woli i mieć problem z przeforsowaniem swojej wizji.

Minusy i zagrożenia

W czasie naszej wizyty sale szkoleniowe były zarezerwowane co do minuty. Gdy kończyliśmy zajęcia o 18.00, już od 18.00 w tej samej Sali zaczynały się zajęcia jogi a menedżerka przyszła z prośbą o zakończenie naszego szkolenia o 17.50 by obsługa mogła przestawić krzesełka.

Wydaje się też, że w czasie wakacji w obiekcie może być sporo rodzin z dziećmi na urlopie (my byliśmy w październiku)  – wtedy korzystanie z pleneru na zajęcia integracyjne może być utrudnione.


Wielkość hotelu*: średni

Charakter lokalizacji**:  w cichej okolicy

Standard****: średni

Komentarze wyłączone.