Dwór Kolesin, Kolesin, lubuskie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Hotel znajduje się w elegancko odnowionym obiekcie folwarcznym (Spichlerzu) leżącym w okolicy  zabytkowego Dworku nad niewielkim jeziorkiem Wojnowskim – idealne miejsce na romantyczną randkę ale też dobre miejsce szkoleń integracyjnych, które nie wymagają dużego pleneru. Hotel odnowiono do poziomu komfortowego, trzygwiazdkowego obiektu – wygodne pokoje, ładna restauracja z eleganckim zewnętrznym tarasem, cisza spokój i odizolowanie od cywilizacji. Hotel ma własny sporych rozmiarów plener nadający się na przyjemny spacer, szczególnie mostkami i kładkami nad jeziorem i niewielkimi mokradłami. Jednak ten sam teren choć przestrzenny i optycznie duży nie nadaję się na bardziej aktywne sportowo zajęcia ze względu na podmokłe podłoże i po przedzielanie go budynkami, altankami czy drewnianymi ścieżkami. Znajdziemy tu jedynie trzy fragmenty trawnika na proste, nieduże gry integracyjne, a w ciepłych miesiącach możemy dodatkowo zorganizować zajęcia integracyjne na jeziorze – akwen jest za mały na żaglówki ale w sam raz na kajaki, tratwy czy pontony. Goście mogą korzystać z kilkudziesięciu miejsc parkingowych i garażowych. Jeśli chcemy odpocząć ciekawa opcją jest jedyne w regionie EKO SPA nad jeziorem – kompleks saun, bali i jacuzzi na świeżym powietrzu. W parku znajdziemy także ścieżkę zdrowia, trasy biegowe i Nordic Walking.

Ocena pokoi

Hotel ma ponad 100 miejsc noclegowych. Zadbane, przyjemne pokoje z odnowionymi meblami stylizowanymi na staropolski styl z elegancką łazienką, wygodnym łóżkiem i – w przypadku pokoi na piętrze- estetycznym oknem dachowym. Standard komfortowy nieco powyżej trzech gwiazdek. Pokoje są klimatyzowane, posiadają TV, telefon i internet brak w nich jednak zestawu kawowego.

Ocena sal konferencyjnych

Hotel ma dwie sale konferencyjne i jeden niewielki pokój do rozmów. Mimo, iż na stronie hotel deklaruje, że w salach zmieści się większa ilość osób, naszym zdaniem duża sala lipowa pomieści ok 60-80 osób w układzie teatralnym i ok 35 osób z stołami w układzie w podkowę, a mniejsza sala akacjowa nadaje się do pracy z grupa max. 25 osób (układ teatralny). W obu salach minusem jest ich kształt: duża sala jest mocno podłużna i posada kilka wąskich drewnianych kolumn (nie przeszkadza to przy wyświetlaniu prezentacji ponieważ sala ma dwa rzutniki i ekrany choć nie są domyślnie skonfigurowane i warto poprosić obsługę o pomoc), jednak przy pracy z flipchartem taki kształt stanowi pewien dyskomfort. Dodatkowo mocno ogranicza ustawienie w dowolny sposób. Mniejsza sala ma kształt litery L co uniemożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni. W dużej sali dwa rzutniki i ekrany są na sztywno zawieszone w suficie, w małej rzutnik i ekran są przenośne. Obie sale są odnowione i widne z uwagi na okna dachowe. Duża sala jest dość estetyczna, mniejsza dość przeciętna. Jeśli grupa nie dysponuje pokojami, problemem może być mała liczba toalet przy salach szkoleniowych.

Ocena obsługi

Uczynna, szybka i dobrze zorganizowana obsługa, stara się być pomocna i zaoferować dodatkowe, bezpłatne wsparcie. Podczas naszego szkolenia potrzebowaliśmy na kilka godzin dwóch dodatkowych pokoi do gry integracyjnej escape room i gry komuniacyjnej lego game – otrzymaliśmy je gratis i bez problemu.

Minusy i zagrożenia

Z uwagi na jezioro i mokradła trzeba się liczyć z większą ilością komarów podczas wieczornej kolacji w plenerowej altance.


Wielkość hotelu*: średni

Charakter lokalizacji**:  w cichej okolicy

Standard***:  komfortowy

 

Komentarze wyłączone.