Adler Medical SPA, Zgorzałe (Kaszuby), pomorskie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Adler Medical SPA to kameralny, komfortowy hotel ze SPA oraz domki letniskowe – całość położona w lesie nad jeziorem Raduńskim na Kaszubach. Położenie w malowniczym miejscu sprawia, że hotel robi wrażenie bardzo przytulnego, kameralnego miejsca.

Obiekt posiada bezpośredni dostęp do jeziora. Przy molo znajduje się wypożyczalnia sprzętów wodnych (rowery wodne, kajaki, łodzie z silnikiem elektrycznym, łodzie wiosłowe) i niewielka plaża. Można tutaj zorganizować gry sportowo-wodne dla niewielkiej grupy.

Na terenie resortu znajduje się fit-park z siłownią zewnętrzną oraz siłownia wewnętrzna a w strefie gier znajdują się m.in. dwa tory do gry w kręgle, bilard, tenis stołowy…

Restauracja z widokiem na jezioro proponuje dobrą regionalną kuchnie a miejsce na biesiadę z grillem warto wykorzystać na wieczorną integrację grupy po szkoleniu. Plusem jest dużo miejsc parkingowych.

Ocena pokoi

Obiekt dysponuje 32 pokojami z czego 8 pokoi jest jednoosobowych. Niewielki pokój, w którym spaliśmy  posiadał  łóżko małżeńskie – rezerwując miejsca noclegowe dla uczestników warto o to dopytać. Pokój urządzony na styl nowoczesny z elementami „tradycji” (np. Stylowe krzesło przy biurku) był raczej skromny, ale było w nim przyjemnie. Ściany wymagałyby już odmalowania. Miłym akcentem jest zestaw do parzenia kawy lub herbaty. Nasz pokój usytuowany był w takim miejscu, gdzie z dwóch stron znajdowały się bardzo blisko inne pokoje / balkony. Po otwarciu okna było słychać i widać z bliska „sąsiadów” co może być mało komfortowe.

Ocena sal konferencyjnych

Hotel posiada trzy sale konferencyjne co daje możliwość zorganizowania spotkań nawet do 150 uczestników. Sale posiadają standardowe wyposażenie. Nasze szkolenie odbywało się w sali przy recepcji – na parterze. Nie było w nim okien z dostępem do światła dziennego co przy dłuższych szkoleniach może powodować lekkie „uśpienie” grupy (niestety wszystkie sale posiadają tylko oświetlenie sztuczne).  Sala posiadała klimatyzację jednak była ona trudna do wyregulowania – osoby, które siedziały blisko nawiewu „zamarzały, więc musieliśmy włączać ją i wyłączać naprzemiennie. Rzutnik postawiony został na stolikach, przy których siedzieli uczestnicy. Nie otrzymaliśmy żadnego dodatkowego stolika na postawienie komputera (swój własny laptop musieliśmy postawić na krześle) aby nie zabierać stolika uczestnikom.

Ocena obsługi

Obsługa w hotelu była bardzo pomocna i miła. Nie mamy do niej zastrzeżeń.


Wielkość hotelu*: średni

Charakter lokalizacji**:  cicha okolica

Standard***: komfortowy

Komentarze wyłączone.