Wyjazdy integracyjne

Najnowsze recenzje hoteli

Adam&SPA, Kudowa-Zdrój, dolnośląskie

Kameralny, klimatyczny hotel w stylu Ludwika XVI w centralnej części Kudowy Zdrój. Hotel z bardzo profesjonalną obsługą w zakresie organizacji szkolenia  ale niestety bez pleneru dla zajęć integracyjnych na świeżym powietrzu. Dla gości hotelowych bezpłatny parking, centrum basenowo-saunowe, grota solna z tężnią i SPA.

Czytaj dalej

Hotel Spichrz, Toruń, Kujawsko – pomorskie

Hotel Spichrz to trzygwiazdkowy elegancko odnowiony (w staropolskiej stylistyce) obiekt, którego największą wadą są sale konferencyjne. Jest umieszczony wewnątrz XVIII – wiecznych szwedzkich spichlerzy oraz w kamienicy mieszczańskiej. Hotel ma 39 pokoi bardzo ciekawie urządzonych, z zachowaniem klimatu starego wnętrza. Położony w centrum Torunia przy Bulwarze Filadelfijskim. Posiada tez własny taras i ogródek. Bliskość starówki pozwala też zapewnić uczestnikom czas poza szkoleniem.

Czytaj dalej

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

W tym blogu opisujemy nasze – trenerów biznesu – <span style=”color: #589040;” data-mce-style=”color: #589040;”>wrażenia z pobytu w hotelach, w których prowadziliśmy szkolenia</span> menedżerskie lub wyjazdy integracyjne.<br /> Piszemy tu szczerze i wprost. <span style=”color: #589040;” data-mce-style=”color: #589040;”>Nawet gdy hotel udzielił nam rabatu, lub kupił reklamę (wyraźnie oddzieloną od naszej opinii) i tak opiszemy jego niedociągnięcia i wady<strong>.</strong></span> Prezentowane tu oceny są oczywiście subiektywne – po naszym pobycie w hotelu – ale staramy się też prezentować najważniejsze fakty o danym ośrodku szkoleniowym. Szczególnie zwracamy uwagę na niedociągnięcia i minusy – by przestrzec naszych klientów przed ew. pomyłką.<span style=”color: #589040;” data-mce-style=”color: #589040;”>Ten blog j</span><span style=”color: #589040;” data-mce-style=”color: #589040;”>est źródłem informacji dla <strong>4700</strong> menedżerów szkoleń, dyrektorów HR, trenerów biznesu.</span> Zaglądają tu, nim podejmą decyzję, gdzie zorganizować warsztat z zarządzania, trening dla handlowców, konferencję czy szkolenie team building. To nasi klienci – pisząc opinie, działamy w ich interesie, nie interesie hoteli. Dlatego nie umieszczamy to opisów sponsorowanych (poza wyrażnie odzielonymi reklamami hoteli), nie upiększamy opinii pod wpływem nacisków itp.Zapraszamy do lektury!<br /> Zespół trenerów <a href=”http://szkolenia-menedzerskie.pl” data-mce-href=”http://szkolenia-menedzerskie.pl”>Training Projects.</a>