Wyjazdy integracyjne

Najnowsze recenzje hoteli

Hilton Garden Inn, Kraków, małopolskie

Duży, bardzo nowoczesny hotel biznesowy  w standardzie czterech gwiazdek. W pełni zasługuje na taką ocenę. Największymi zaletami hotelu są przestronne i bardzo dobrze wyposażone pokoje, bliska odległość do Starego Miasta, oraz bardzo profesjonalna obsługa.

Do dyspozycji gości w hotelu jest także centrum fitness i całodobowe centrum biznesowe. Na terenie są dwie restauracje, bar i salon z otwartym całą dobę sklepem oraz pralnia samoobsługowa.

Czytaj dalej

Hotel Grape Town, Zielona Góra, lubuskie

Czterogwiazdkowy, średniej wielkości hotel oferujący bardzo przyzwoity poziom usług adekwatnie do kategorii. Położony na obrzeżach Zielonej Góry. Hotel o charakterze rekreacyjno-biznesowy,  utrzymany w nowoczesnej aranżacji, bardzo dobre miejsce na szkolenie nawet dla kilku grup (a w tym też dla dużych grup). Bardzo dobra kuchnia i obsługa. W wolnym czasie możemy skorzystać z największego w regionie SPA z kompleksem saun, grotą solną i lodową, jacuzzi… Dodatkową wieczorną atrakcją może być własna 8- torowa kręgielnia. 

Czytaj dalej

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

W tym blogu opisujemy nasze – trenerów biznesu – <span style=”color: #589040;” data-mce-style=”color: #589040;”>wrażenia z pobytu w hotelach, w których prowadziliśmy szkolenia</span> menedżerskie lub wyjazdy integracyjne.<br /> Piszemy tu szczerze i wprost. <span style=”color: #589040;” data-mce-style=”color: #589040;”>Nawet gdy hotel udzielił nam rabatu, lub kupił reklamę (wyraźnie oddzieloną od naszej opinii) i tak opiszemy jego niedociągnięcia i wady<strong>.</strong></span> Prezentowane tu oceny są oczywiście subiektywne – po naszym pobycie w hotelu – ale staramy się też prezentować najważniejsze fakty o danym ośrodku szkoleniowym. Szczególnie zwracamy uwagę na niedociągnięcia i minusy – by przestrzec naszych klientów przed ew. pomyłką.<span style=”color: #589040;” data-mce-style=”color: #589040;”>Ten blog j</span><span style=”color: #589040;” data-mce-style=”color: #589040;”>est źródłem informacji dla <strong>4700</strong> menedżerów szkoleń, dyrektorów HR, trenerów biznesu.</span> Zaglądają tu, nim podejmą decyzję, gdzie zorganizować warsztat z zarządzania, trening dla handlowców, konferencję czy szkolenie team building. To nasi klienci – pisząc opinie, działamy w ich interesie, nie interesie hoteli. Dlatego nie umieszczamy to opisów sponsorowanych (poza wyrażnie odzielonymi reklamami hoteli), nie upiększamy opinii pod wpływem nacisków itp.Zapraszamy do lektury!<br /> Zespół trenerów <a href=”http://szkolenia-menedzerskie.pl” data-mce-href=”http://szkolenia-menedzerskie.pl”>Training Projects.</a>