Leśny ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy „Nagórzyce”, Smardzewice, łódzkie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Ośrodek jest położony w cichym i urokliwym miejscu lasów Sulejowskiego Parku Krajobrazowego przy Zalewie Sulejowskim. Jego położenie w centralnej Polsce (15 minut drogi od trasy S8) to dobra lokalizacja dla osób dojeżdżających z różnych zakątków kraju. Osoby, które lubią aktywnie spędzać czas, mogą wybrać się na spływ kajakowy Pilicą, spacer po okolicznych lasach lub popływać po Zalewie Sulejowskim. Standard jest tu jednak skromny – to ośrodek edukacyjny, nie hotel. 
Ocena pokoi

Ośrodek dysponuje 32 pokojami (pokoje 1-osobowe,2-osobowe,3-osobowe oraz 2 apartamenty). Pokoje urządzone są standardowo lecz skromnie.

Ocena sali konferencyjnych
Multimedialną klimatyzowaną salę konferencyjną można podzielić na dwie mniejsze lub stworzyć po ich połączeniu jedną powierzchnie o powierzchni ok. 150 i 200m2. Sale są przestronne, jasne. Podłogi drewniane, a sufit dźwiękochłonny – zatem nie na tutaj nieprzyjemnego pogłosu. Panel sterowania multimediami zainstalowany w ścianie (wysuwany podwieszony rzutnik, ekran i możliwość podłączenia się do nagłośnienia).
Obiekt posiada również trzecia salę. Usytuowana jest ona jest na poziomie – 1. Zwykle służy jako wieczorne miejsce do integracji ( telewizor, bilard, fotele i stoliki klubowe), ale może być wykorzystana jako sala np. do gier szkoleniowych. Minusem są małe okna.
Własny ogród daje nam możliwość poprowadzenia przy ładnej pogodzie zajęć w plenerze. Jest tam też „siłownia pod chmurką” i chata grillowa. Za ogrodzeniem las.

Ocena obsługi
Pamiętać należy, że to ośrodek a nie hotel – takiego standardu obsługi klienta tu oczekujmy. Obsługa jest jednak uczynna, zawsze ktoś znajduje się blisko, aby pomóc.

Inne
Obiekt nie ma restauracji w potocznym rozumieniu. Działa tutaj stołówka. Króluje kuchnia domowa (2 daniowy obiad z kompotem i deserem), kolacja to coś na ciepło i zimna płyta. Do dyspozycji uczestników szkolenia są ciągle dostępne ciśnieniowe ekspresy do kawy.
Ośrodek należy do kategorii obiektów SKROMNE – ale za to, budżetowo wypada korzystnie.
Przy grupie ok. 30-40 uczestników można powiedzieć, że obiekt jest tylko do naszej dyspozycji.

Minusy i zagrożenia
Nie ma tu dedykowanej osoby do „obsługi konferencji”.
Nie spodziewajmy się marketingowo dopracowanej oferty – nawet menu.
Jeśli grupy przyzwyczajone są do obiektów 3 i 4* to tym standardem mogą być rozczarowane.


Lokalizacja: cicha okolica, plener
Standard: skromny
Wielkość: średni

 

 

Komentarze wyłączone.