Hotel Vistula, Świecie, kujawsko- pomorskie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Średniej wielkości, dwugwiazdkowego standardu hotel na przedmieściach Świecia pomiędzy fabryka Mondi Świecie a parkiem wodnym. Dobre miejsce na szkolenia wewnętrzne dla grup akceptujących nieco skromniejszy standard, albo na nocleg podczas wizyty biznesowej w Świeciu.

Hotel położony jest wśród drzew i wydawałoby się, że ma spory trawnik na plenerowe zajęcia integracyjne jednak z uwagi na bliskość fabryki – hałasy i wyziewy – polecamy go raczej na szkolenia w Sali. Pobyt można połączyć z wizytą w parku wodnym – obiekty sąsiadują z sobą, a wejście na basen jest w cenie noclegu.

Ocena pokoi

Hotel teoretycznie ma trzy gwiazdki jednak pokoje z uwagi na skromniejsze i nieco starsze wyposażenie mają w naszej ocenie standard dwóch gwiazdek. Zarówno pokój jak i łazienka są zadbane, ale wskazany były już drobny remont (my byliśmy tam w marcu 2017roku).

Ocena sal konferencyjnych

Hotel dysponuje na parterze dużą sala balową, która pomieści nawet 80- 100 osób, ale z uwagi na kamienną posadzkę i dość surowy wystrój nie jest zbyt dobrym miejscem na szkolenia a co najwyżej na krótką grę integracyjną. Na piętrze są dwie sale szkoleniowe. Mniejsza to po prostu klub spotkań dla około 8-10 osób, z dużym stołem konferencyjnym na środku. Druga, większa sala, jest wygodna, ustawna i pomieści około 20 – 25 osób. To najlepsza salka w hotelu – klimatyzowana, widna z oknami na obie strony oraz własnym balkonem. Wygładzina na podłodze dobrze wygłusza hałasy i nadaje przytulniejszy klimat. Na tyłach tej salki jest dodatkowy kilkuosobowy pokój spotkań, który można wykorzystać przy dzieleniu uczestników na podgrupy. Trzeba jednak sprawdzić czy hotel nie wynajął tego miejsca na osobne szkolenie dla innego klienta, ponieważ sala od pokoju oddzielona jest tylko cienkimi drzwiczkami z dykty i szkła.

Ocena obsługi

Szybka, sprawna, doświadczona w obsłudze klientów konferencyjnych. Bez problemu realizowała wszystkie nasze życzenia. Ponieważ w hotelu realizowaliśmy szklenie z innowacyjności, potrzebowaliśmy nietypowego ustawienia na eksperymenty kreatywne, obsługa chętnie nam pomogła.

Minusy i zagrożenia

Bliskość fabryki Modni Świecie jest źródłem i szumów , nieznacznych hałasów, czasami wyziewów o nieprzyjemnym zapachu. Trzeba wówczas pracować przy zamkniętych oknach.


 

Lokalizacja: przedmieścia

Standard: średniej klasy

Wielkość hotelu: średni

 

Komentarze wyłączone.