Hotel Sulisław, Sulisław, Opolskie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Trzygwiazdkowy hotel (i połączony z nim pięciogwiazdkowy pałac) znajduje się w cichej okolicy w maleńkiej wiosce 32 km od Nysy. Na hotel zaadoptowane zostały dwa budynki dawnego folwarku. Wszystkie obiekty zostały gruntownie wyremontowane i zaaranżowane ze smakiem. Plusem jest duży ogrodzony, ładnie zadrzewiony park, który można wykorzystać na terenowe zajęcia integracyjne, np. linowo-wspinaczkowe (dla nawet kilkunastu grup szkoleniowych).

Do zajęć można również wykorzystać osobną halę sportowa z boiskiem do siatkówki oraz duży staw z plażą (sezon na plaży zaczyna się na początku maja), idealny do zabaw na wodzie.

Niedogodność może stanowić konieczność przemieszczania się  między budynkami oraz oddalona o ok 400m plaża. W Pałacu Sulisław znajduje się SPA, które w swojej ofercie posiada unikatową gamę zabiegów ajurwedyjskich.

Ocena pokoi

W Pałacu Sulisław znajduje się 14 pokoi wśród nich pięciogwiazdkowe apartamenty składające się z dwóch sypialni, łazienek, salonu z kominkiem, kuchni z jadalnią oraz tarasów. W budynkach wchodzących w skład Hotelu *** do dyspozycji mamy 87 jedno oraz dwuosobowych pokoi. Komfortowe, wyposażone w oryginalne, stylowe pałacowe meble (taki wystrój nie każdemu przypadnie do gustu). Każdy pokój charakteryzuje się indywidulanym wystrojem miejsca, posiada lodówkę. Niektóre pokoje posiadają zestawy kawowe oraz czajnik.

Ocena sal konferencyjnych

Obiekt posiada 10 sal o pow. od 30 do 490 m2, położonych w Pałacu Sulisław oraz w hotelu. Pałac Sulisław dysponuje dwoma salami: balową (odpowiednia do organizacji mniejszych konferencji oraz różnego rodzaju spotkań biznesowych, w układzie kinowym pomieści ok 40 osób) oraz myśliwską (tematycznie stylizowana sala, z kafelkami na podłodze, dla jednej grupy lub na spotkanie biznesowe). W części hotelowej znajduje się duża sala kongresowa, która może pomieścić do 200 osób . Elegancka, widna, w pełni klimatyzowana z wydzieloną sceną. Minus stanowią kamienne płytki na podłodze (co powoduje pogłos – echo). Sale Instytutu I i III są widne, klimatyzowane, kompleksowo wyposażone w sprzęt audiowizualny oraz specjalne oświetlenie. Na podłodze znajduje się wygłuszająca wykładzina. Sala Instytutu II to mniejsza salka, która może posłużyć jako miejsce dla kameralnych spotkań biznesowych. Biblioteka Instytutu to niewielka klimatyczna sala z odsłoniętym kamiennym sufitem i wygodną wykładziną podłogową. Minus stanowią znajdujące się w niej bloki granitowe. Sala Arkady znajdująca się w części hotelowo-konferencyjnej charakteryzuje się oryginalnym, kamiennym, sufitowym sklepieniem krzyżowym, opartym na blokach granitowych, które mogą trochę ograniczać ustawność Sali. Jest dobrze wyposażona, widna, na podłodze znajdują się niestety kafelki. Sala ma niepowtarzalny klimat jednak mimo swoich rozmiarów (pomieści ok 100 osób) polecamy ją raczej jako salę na wieczorne przyjęcia oraz imprezy integracyjne. Jeżeli zależy nam na dużej Sali możliwe jest także skorzystanie ze pawilonu Parkowego w zabytkowym parku na ponad 300osób. Utrzymany w eleganckim, wręcz balowym stylu, z kryształowymi żyrandolami, drewnianym parkietem i wydzieloną sceną. Jego atutem jest możliwość otworzenia na przypałacowy park – warto pomyśleć o tym miejscu organizując szkolenia w okresie letnim.

Ocena obsługi

Niestety nie mieliśmy okazji skosztować ani polecanej kuchni ani sprawdzić obsługi gdyż nie prowadziliśmy w tym obiekcie szkoleń, zwiedzaliśmy go w okresie pandemii i potrafimy ocenić jedynie jego infrastrukturę i otoczenie.

Wielkość hotelu *: duży

Charakter lokalizacji **: cicha okolica

Standard ***: komfortowy/luksusowy

Komentarze wyłączone.