Hotel Moran, Powidz

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Czterogwiazdkowy, średniej wielkości hotel położony w połowie drogi między Gnieznem a Koninem, nad pięknym i czystym jeziorem. W ciszy, z dala od miast i zasięgu szybkiego internetu. Komfortowy, choć nieco poniżej posiadanego standardu czterech gwiazdek. Mógłby być perłą spotkań integracyjnych z uwagi na dobrze przygotowane sale szkoleniowe, smaczną kuchnię i świetne otoczenie pleneru. gdyby nie kilka drobnych wpadek.

Ocena pokoi

Pokoje średniej wielkości, zadbane i w nowoczesnym stylu, choć swoim standardem bliższe obiektom trzygwiazdkowym niż czterogwiazdkowym. Jednak w każdym pokoju mamy czajnik, suszarkę, lodówkę, a w większości także balkon z ładnym widokiem.

Ocena sal konferencyjnych

Sale konferencyjne (ulokowane na parterze) są przestronne, dobrze doświetlone ogromnymi oknami, mają rzutniki sufitowe, klimatyzację i wygodne krzesła. Pewnym minusem jest drewniana i nieco starta podłoga. Jednak największym niedociągnięciem fakt, że przesuwne ściany przepuszczają niestety dźwięk ze szkolenia z sąsiedniej sali.

Połączone sale pozwolą pomieścić ponad 100 uczestników w układzie kinowym, a po podziale można wyodrębnić dużą salę na około 70 osób i dwie średnie mieszczące po około 20 miejsc. Niestety do jednej z tych średnich można wchodzić tylko przechodząc przez dużą (przechodnią), co jest sporym niedociągnięciem z perspektywy przeszkadzania innym grupom.

Dodatkowo bar w przyziemiu także nadaje się na fajną i zadbaną salę szkoleniową na około 30 miejsc.

Hotel ma też zewnętrzny bar przy plaży, który dałoby się zaadoptować na salkę na gry integracyjne.

Ocena obsługi

Obsługa jest bardzo nierówna. Podczas naszego pobytu poznaliśmy uczynnego i sprawnego pana Piotra z obsługi technicznej, wiecznie naburmuszoną recepcjonistkę, nieelastyczną i zasłaniającą się procedurami kierowniczkę (która szukała raczej wymówki niż rozwiązania problemu niemożności wypożyczenia roweru wodnego po godzinie 18:00 dla naszego instruktora i ratownika wodnego); ale spotkaliśmy też dwie uczynne i uśmiechnięte recepcjonistki oraz sporą ilość pomocnych kelnerów. Co oznacza że poziom obsługi zależy bardziej od osobowości pracownika niż wyszkolonego standardu postępowania.

Plener

Ogromną zaletą hotelu jest potężny plener ze skoszoną trawą, z dwoma pomostami i śliczną plażą, z boiskiem do siatkówki i kawałkiem terenu w którym cień dają spore piękne drzewa. To pozwala przeprowadzić niemal dowolną imprezę integracyjną dla grupy nawet do 200 osób.

Dodatkowo hotel dysponuje kilkoma domkami letniskowymi których jednak nie widzieliśmy w środku.

Wielkość hotelu*: średni

Charakter lokalizacji**:  w cichej okolicy nad jeziorem

Standard***:  komfortowy

Komentarze wyłączone.