Hotel Aviator, Pabianice, łódzkie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Średniej klasy trzygwiazdkowy hotel blisko centrum Pabianic – dobre miejsce na jeden lub dwa noclegi albo skromne szkolenie biznesowe. Obiektu nie wyróżnia nic szczególnego, ani na plus, ani na minus. Na trzecim piętrze hotelu mieści się restauracja z obszernym tarasem.

Ocena pokoi

Hotel posiada 39 pokoi, mogących zakwaterować max 72os. Pokoje są bardzo typowe, średniej wielkości z zadbanym wyposażeniem adekwatnym do trzygwiazdkowego standardu – trudno mówić o wysokim komforcie, ale jest wygodnie i schludnie.

Ocena sali szkoleniowej

Zaplecze konferencyjne tworzą trzy klimatyzowane sale konferencyjne (Sala Duża 244m², Sala Mała 94m², Sala Ogrodowa 80m²) oraz Bussines Room (8m²) znajdujący się obok restauracji i tarasu na 3 piętrze.

My pracowaliśmy w sali dużej – prowadząc grę z zarządzania strategicznego. Mimo sporej nominalnej powierzchni, kolumny w środku i nieregularny kształt mocno ograniczają potencjał sali. Naszym zdaniem grupa większa niż 100 osób nie będzie już widzieć ekranu. Sala jest widna z zadbaną podłogą (parkiet), ale radzimy nie sugerować się fotografiami ze strony internetowej hotelu (w rzeczywistości jest nieco bardziej zaniedbana i zużyta – stan na 2018r).

Nieco brakuje tutaj możliwości samodzielnego zarządzania nagłośnieniem (choć ten ostatni problem zgłosiliśmy i ma być wkrótce naprawiony). Nie rekomendujemy tej sali, gdy ktoś oczekuje atmosfery przytulności, dobrych możliwości zaciemnienia albo luksusu. Jednak gdy szukamy skromniejszej, ale za to przestronniejszej sali, będzie to dobry wybór.

Sąsiednia, tzw. mała sala (dla grup 25-40 osób) jest nieco ładniejsza i bardziej ustawna (regularny prostokąt bez kolumn), ale w niektóre dni wykorzystywana do podawania śniadań. Warto więc wcześniej z obsługą ustalić godziny i daty jej dostępności.

Hotel ma jeszcze salę ogrodowa – w sąsiednim budynku. Tam zmieści się też ok 30 osób (hotel deklaruje 50 ale znów kolumny na środku powodują ograniczenia w widoczności).  Poza tym, mamy jeszcze maleńka salkę tarasowa (w stylistyce ogrodu zimowego) – dla ok. 8 osób.

Ocena obsługi

Obsługa jest całkiem przyzwoita, stara się być pomocna ale nie wyróżnia się niczym szczególnym – po prostu realizuje prośby zgłoszone przez klienta.

Minusy i zagrożenia

Hotel nie ma żadnego pleneru na zajęcia integracyjne.

W niektórych pokojach nocą słuchać ruch uliczny.


 

Wielkość hotelu*:  średniej wielkości

Charakter lokalizacji**:  w mieście

Standard***: średni

 

Komentarze wyłączone.