Bacówka Radawa & Spa, Radawa, podkarpackie

Wyjazdy integracyjne

Według badań Klubu Menedżerów HR (opublikowanych w Pulsie HR, badanie na próbie 800 pracowników HR) Training Projects oferuje najlepsze w Polsce szkolenia team building i wyjazdy integracyjne.

Powierz nam przygotowanie wyjazdu dopasowanego do potrzeb Twoich pracowników, przeprowadzenie oryginalnej gry lub scenariusza team building, oraz rezerwację hotelu…

Wyjazdy integracyjne – więcej…

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

Bacówka Radawa & Spa to dość ekskluzywny chodź przesadnie stłuczony hotel rekreacyjny dla rodzin z dziećmi. W drugiej kolejności lub obiekt weselny. Szkolenia czy integracje to raczej dodatkowy i chyba nie najważniejszy biznes. Trzeba jednak przyznać, że poza weekendami i wakacjami możemy tu znaleźć komfort, relaks i kameralną ciszę z namiastką luksusu. Dodatkowo, na prywatnym plenerze możemy zorganizować niewielkie zajęcia integracyjne.  Przy dobrym stanie wody, wprost z hotelowego pleneru możemy też wsiąść do kajaka i popływać rzeką Lubaczówką.

Ocena pokoi

Część gości będzie tu mieszkać w pokojach w główny budynku hotelowym, inni w drewnianych domkach o różnym standardzie. Rezerwując, upewnijmy się, gdzie nasi uczestnicy będą spać – czy w standardzie komfortowym, czy bardziej ekonomicznym.

Ocena sal konferencyjnych

Hotel ma dwie sale, które w zależności od potrzeb może wykorzystać na szkolenia lub jako jadalnie (de facto zmieści więc tylko jedną grupę konferencyjną – chyba ze catering podawany jest na Sali szkoleniowej).

Większa z nich ma kamienną podłogę, duże okna, wysoki sufit i pomieści nawet 50 osób. Jest to jednak naszym zdaniem sala typowo bankietowa.

Mała sala – bardzo praktyczna i komfortowa pod względem szkoleniowym – zmieści 35 osób w układzie „podkowa”.  Centralnie sterowana klimatyzacja, rzutnik podsufitowy, opuszczany naścienny ekran.

Ocena obsługi

Obsługa wydaje się być miła, sprawna i szybka. Nawet pracownik techniczny potrafił nas oprowadzić po hotelu i opowiedzieć o wszystkim co było nam potrzebne. Wszyscy byli też bardzo elastyczni podczas naszych integracyjnych zajęć plenerowych – np. gdy chodziło o przestawienie mebli plenerowych.

Miejsca na integrację plenerową

Przy hotelu jest bardzo niewielka przestrzeń na zajęcia rekreacyjne – w której niestety przeszkadzają przechodnie z innych domków (w weekendy i wakacje jest tu tłum rodzin z małymi dziećmi). Jest tu też prywatna ogrodzoną łąka. będąca niestety jedynie grząskim ugorem.

Minusem jest tu ogromna liczba komarów.

Za płotem znajduje się jednak prywatny kemping (pole namiotowe) które po osobnym wynajęciu byłoby dobrym miejscem na zajęcia Team Building.


 

Wielkość hotelu*: średni

Charakter lokalizacji**:  w cichej okolicy

Standard****: komfortowy

 

Komentarze wyłączone.