Hotel Europa **** business & SPA – prezentacja reklamowa

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 12 lat prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

hotel-europa-szkoleniaZapraszamy Państwa do Hotel Europa – idealnego miejsca na szkolenia, konferencje i imprezy integracyjne.

Nasz hotel położony jest przy trasie 744 (Starachowice – Radom). Lokalizacja obiektu w rejonie, przez który przebiegają ważne krajowe szlaki komunikacyjne, zapewnia łatwe dotarcie do hotelu z wielu polskich miast. W niedalekiej odległości od naszego hotelu znajdują się Kielce i Radom. Na dogodny dojazd mogą liczyć mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Lublina, Rzeszowa i Łodzi.

Położenie obiektu na obrzeżach miasta i otoczenie kameralnego parku leśnego gwarantują ciszę i spokój.

Hotel Europa to obiekt konferencyjno – biznesowy, z bogatym zapleczem gastronomicznym i nowoczesną Strefą Relaksu.

Hotel oferuje:

 • 67 pokoi dwuosobowych i 1 Apartament
 • Pokoje dostępne są w trzech kategoriach: Economy, Standard, Superior oraz Apartament.
 • Klimatyzacja, bezpłatny dostęp do Internetu na terenie całego obiektu
 • Nowoczesną Strefę Relaksu, w której do dyspozycji Gości oddajemy: basen, 3 sauny (sucha, mokra i laconium), jacuzzi zewnętrzne i wewnętrzne, siłownia, kort do squasha, gabinety kosmetyczne, gabinety masażu, siłownię
 • 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1200m2 (od 50m2 do 360m2).
 • Dwupoziomową salę bankietową ze sceną oraz salę restauracyjną z kominkiem
 • Altanę Grillową
 • Klub Hotelowy z dyskoteką
 • Irlandzki Pub Dublin
 • Teren leśny o pow. 7ha

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy 6 sal konferencyjnych o różnej powierzchni i pojemności przystosowanych do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, bankietów, seminariów, szkoleń i innych spotkań biznesowych.

Największa sala – Bruksela pomieści nawet 350 osób. Pozostałe mniejsze sale (50-70 oraz 200 m2) przygotowane zostały na wzór sal wykładowych. Sale są wyposażone w podstawowy sprzęt konferencyjny tj. flipchart, tablica suchościeralna oraz pisaki, ekran, rzutnik multimedialny i rzutnik pisma, sprzęt audiowizualny (TV z DVD/VIDEO) oraz nagłośnienie. Do dwóch sal istnieje możliwość wprowadzenia auta osobowego do celów szkoleniowych.
Podczas organizowanych w Hotelu Europa konferencji świadczymy również dostosowane do charakteru każdego ze spotkań, profesjonalne usługi cateringowe.

Po trudach szkolenia lub konferencji nasi Gości mogą się odprężyć w hotelowej Strefie Relaksu, Irlandzkim Pubie Dublin lub Klubie Amsterdam.

STREFA RELAKSU to doskonałe miejsce na regenerację sił i aktywny wypoczynek po trudach dnia.

Do dyspozycji Gości są:

 •     Basen (15×6) z atrakcjami wodnymi (przeciwprądy, kaskady, gejzery) o gł. 1,3m
 •     Brodzik dla dzieci
 •     3 sauny (fińska, łaźnia parowa, laconium)
 •     Taras letni z jacuzzi – z bezpośrednim wyjściem z basenu
 •     Boisko do squash
 •     Świetnie wyposażona sala fitness (bieżnie, rowery, orbitreki, urządzenia do ćwiczeń siłowych
 •     Usługi kosmetyczne: henna, woskowanie, mikrodermabrazja korundowa, manicure hybrydowy
 •     Makijaż dzienny, wieczorowy, okolicznościowy, itp.
 •     Zabiegi pielęgnujące, upiększające, rewitalizacyjne, relaksacyjne na twarz
 •     Zabiegi na dłonie i stopy
 •     Kąpiele SPA
 •     Zabiegi w kapsule NeoQi – Unikalna rozkosz dla zmysłów, której można doświadczyć w sposób relaksujący, komfortowy i bezpieczny. Pozwala zachować wewnętrzną harmonię, równowagę i jest idealnym sposobem na dobre zdrowie, młodość i piękny wygląd
 •     Masaże relaksacyjne, wyszczuplające, aromaterapeutyczne

Podczas trwania wyjazdów integracyjnych, szkoleń czy konferencji oferujemy szereg dodatkowych atrakcji w postaci eventów outdoorowych jak i wieczorów tematycznych organizowanych w hotelu. Od karaoke, czy wspólnego grillowania w altanie przy hotelu, po ruletki z Wieczorem Kasyno i wiele innych wieczorów tematycznych po pełne adrenaliny paintball, quady, rajdy jeepami, tyrolki, itd. Dzięki temu pobyt Państwa oraz Państwa Gości w Hotelu Europa**** business & SPA stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny i niezapomniany. Dysponujemy własnym terenem leśnym (7 ha)o urozmaiconym terenie z polaną i częściowym zalesieniem, który jest idealny do organizacji w/w imprez outdoorowych. Organizujemy również  wycieczki krajoznawcze z przewodnikiem po ciekawych atrakcjach turystycznych regionu. Współpracujemy również z profesjonalnym torem rajdowym oddalonym od hotelu o jedyne 30 km. Na życzenie klienta zapewniamy transport i obsługę cateringową również w plenerze.

Kontakt:

Hotel Europa ****
ul. Radomska 76a, 27-200 Starachowice
tel. +48 41 276 78 00, fax +48 41 276 78 01
www.europa-hotel.pl